Milloshoski ka një sugjerim për kryetarin e tij
Deputeti i VMRO-DPMNE-së, ish-ministri i Jashtëm në qeverinë e Nikola Gruevskit dhe me vite të tëra pjesë e udhëhehqësisë më të ngushtë të kësaj partie, Antonio Milloshoski vlerëson se VMRO-DPMNE-ja duhat ta rishqyrtojë, siç thotë, mosefikasitetin e koalicionit ‘Për Maqedoni më të mirë”.

Milloshoskiprofilin e tij në Facebook në mënyrë të detajuar e ka arsyetuar, këtë mosefikasitet të koalicionit të formuar në vitin 2016 duke vlerësuar se duhet të shpërndahet.
Shtuar më 05/05/2018, ora 14:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori