Mexhiti takohet me esnafët
Para esnafëve të Çarshisë, kandidati për kryetar i komunës së Çairit, Izet Mexhiti prezantoi projekte që janë bërë deri më tani në Çarshi. Mexhitit nuk la pa përmendur edhe projektet të cilat pritet të realizohen gjatë mandatit të tij të ardhshëm.

Gjatë këtij takimi, Mexhiti dëgjoi problemet me të cilat po ballafaqohen dyqanxhinjtë dhe zejtarët në përgjithësi. Ai premtoi se me bashkëpunim të ndërsjellë, do të gjendet zgjidhje për çdo kërkesë të tyre. /albeu.com/
Shtuar më 02/04/2013, ora 16:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori