Mësuesi sulmon nxënësin, i thyen dhëmbin
Pëlqej
Një nxënës 15 vjecar i sh.f ‘Luigj Gurakuqi’ në Zhelinë është goditur me dorë nga arsimtari në lëndën e historisë.

Për rastin është inofrmuar policia dhe sipas dëshmisë, arsimtari ka goditur nxënësin në pjesën e prapme të kokës pa arsye, me crast i mituri është përplasur në bankë dhe ka thyer dhëmbin.

Djaloshi pas kësaj ka kërkuar ndihmë mjekësore në spitalin e Tetovës dhe ka denoncuar rastin në polici.

Policia po heton rastin. /albeu.com/
Shtuar më 14/03/2018, ora 16:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori