Mësoni sa shqiptarë po votojnë në Gazi Babë
Në vendvotimin 2513, në Shkollën Fillore “25 Maji” të Hasanbegut të komunës së Gazi Babës, votimi për referendumin ka nisur me kohë dhe është zhvilluar pa probleme, kurse dalja ka qenë 20 për qind.

Vendvotimi numëron 945 votues, deri tash kanë dalë 20 për qind e votuesve. Nuk ka pasur probleme, dhe besoj se kështu do të vazhdojë deri në fund të ditës. Vendovotimet janë hapur në kohë, në ora 07:00. Presim dalja të kalojë 51 përqindshin”, tha kryetari i vendvotimi, Samed Ismani.
Shtuar më 30/09/2018, ora 18:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori