Mesazhi i Ermirës për “patriotët” maqedonas “Tvrdikoreni” që kanë dalë në protesta
Mbas protestës së organizatës maqedonase “Tvrdokoreni”, ka reaguar edhe ish-deputetja e Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ermira Mehmeti.

Ajo ka ironizuar simbolet e kësaj organizate dhe ish-propozimin e VMRO-DPMNE-së që simboli i luanit të jetë stemë e simbol zyrtar i Maqedonisë.

“Tvrdokorni e paska simbol luanin që për pak do bëhej stemë-simbol zyrtar i Maqedonisë!”, ka shkruar Mehmeti. /albeu.com/
Shtuar më 24/02/2017, ora 19:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori