Merko: Nuk bie pre e provokimeve të Selës, jam për zgjedhje të qeta
Ramiz Merko, kryetari i degës së BDI-së në Strugë, i pyetur rreth prononcimit më të fundit të Ziadin Selës i cili e konsideroi atë si një kandidaturë të gënjeshtërt me cilësi manipulatori, nënvizoi se ai nuk bie pre e provokimeve të tilla.

"Nuk bie pre provokimet e tij. Jam për zgjedhje të qeta të lira dhe pa problem ta lëmë popullin të votojë”, tha Merko, njofton Strugalajm.com


Edhe pse akoma nuk ka një zyrtarizim, Ramiz Merko sipas gjithë gjasave do të jetë kandidat i BDI-së në Strugë. /albeu.com/

Shtuar më 09/09/2017, ora 18:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori