Mbytet në liqen 18-vjeçari në Luboten
Një tragjedi ka tronditur Lubotenin.

Dje, një 18-vjeçar me iniciale J.O nga Luboteni i Kumanovës ka hyrë për tu larë në liqen, por se ka gjetur vdekjen.

Trupi tij është zhdukur në thellësinë e liqenit dhe forcat shpëtuese nuk kanë mundur ta gjejnë akoma.

Pëlumbarët ende vazhdojnë të kërkojnë trupin e 18-vjeçarit të mbytur. /albeu.com/
Shtuar më 17/08/2014, ora 16:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori