Mbyllen 13 lokale e restorante të njohur në Shkup
Drejtoria e të Ardhurave Publike (DAP) ka mbyllur për një afat të pacaktuar 13 lokale dhe restorante të njohura në Shkup.

Aksioni i DAP­-it u zhvillua mbrëmjen e djeshme, i ndihmuar edhe nga forcat e Policisë dhe të Inspektoratit Shtetëror të Tregut.

Lokalet, përveç gjobave të majme që kanë marrë, do të qëndrojnë mbyllur për disa ditë, ndërs një pjesë e tyre janë mbyllur për afro 30 ditë. /albeu.com/
Shtuar më 03/01/2015, ora 14:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori