Mblidhet Këshilli i Sigurisë, mungojnë shqiptarët
Në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë, të thirrur nga presidenti Gjorgje Ivanov pas incidentit në Gushincë, nuk ishte i pranishëm asnjë përfaqësues shqiptar.

Në mbledhje nuk ishin të pranishëm asnjë nga përfaqësuesit, si ish-deputetja Flora Kadriu, profesori universitar Veli Kreci dhe gjenerali ushtarak Naser Sejdini, që është edhe zëvendës shefi i shtabit të përgjithshëm të ARM-së. /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2015, ora 09:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori