Mbaron takimi me presidentin, Sela: "Nuk kam koment"
Ka përfunduar takimi mes presidentit Gjorge Ivanov dhe përfaqësues të koalicionit "Rilindje me BESË". Pas këtij takimi, Ivanov është takuar edhe me përfaqësues të LR-PDSH-së.

Pas përfundimit të takimit, Sela është pyetur se çfarë është biseduar në takim, ndërsa ai u përgjigj shkurt se nuk ka asnjë koment.

Sipas agjendës, në orën 14:30 presidenti Ivanov do të mbaj takim me përfaqësues të BDI-së. /albeu.com/
Shtuar më 01/02/2017, ora 14:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori