Aksident i rëndë në Lushnje, humb jetën këmbësori
Masakra, del fotoja e kriminelit që vrau 6 familjarë
Mediat kroate kanë publikuar fotografinë e autoritmasakrës së sotme në Zagreb, e cila është më e rënda në Kroaci që pas pavarësisë si shtet.

Emri i tij është Igor Nadj, 36 vjeç, taksist nga Vukovari, i cili gjithashtu kreu vetëvrasje disa orë më pas ,shkruan Jutrarnji.hr, transmeton Gazeta Express.

Viktima të kësaj vrasje makabre janë tre gra, dy burra dhe një fëmijë i moshës 10 vjeç.

Deri tani motivet janë ende të pa konfirmuara, por dyshohet se gjithçka është e lidhur me xhelozinë, në të cilën përfshihet edhe e dashura e autorit, Maya dhe foshnja e saj dy muajshe, e cila është e mbijetuara e vetme e masakrës.

Siç shkruajnë mediat kroate, autori i vrasjeve ka qenë gjithmonë nën vëzhgim nga autoritetet e drejtësisë.
Shtuar më 02/08/2019, ora 12:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori