Maqedonia rrezikohet nga cikloni "Branko"
Një ciklon pritet të përfshijë sot Maqedoninë ka marrë emrin "Branko".

Meteorologët parashikojnë sot mot me shi dhe me vetëtima.

Era e fortë do të përfshijë veriperëndimin dhe Alpet.

Cikloni pritet të ketë pasoja jo vetëm mbi Maqedoninë, por edhe mbi të gjithë Ballkanin. /albeu.com/

Shtuar më 05/08/2014, ora 15:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori