Maqedonia pushtohet nga një valë e re të ftohti
Maqedonia po përjeton një valë të re edhe më të ftohtë nga ajo që ka mbajtur në ditët e fundit.

Drejtoria për punë Hidrometeorologjike ka bërë me dije se në vend do të rriten vranësirat dhe do të ketë dhe reshje të dëbëta dëbore.

Ndërsa, është lajmëruar se gjatë ditës do të mbajë një erë e ftohtë prej rreth 70 km/orë.

Temperaturat deri në premten pritet të arrijnë vlera tejet minimale, deri në -14 gradë./albeu.com/
Shtuar më 06/01/2015, ora 12:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori