Maqedonia përfshihet nga shirat
Pëlqej
Moti sot pasdite dhe gjatë natës pritet reshje lokale të shiut. Shpejtësia e erës do të jetë 2 kilometra në orë.

Temperatura maksimale e ditës do të jetë 18 gradë Celsius, ndërsa temperatura minimale e ditës do të jetë 7 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë poashtu do të jetë mot i ndryshueshëm, ndërsa pasdite priten reshje të shiut. Temperatura maksimale do të jetë deri në 18 gradë Celsius.

Shtuar më 21/10/2018, ora 10:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori