Maqedonia i dërgon mesazh "të fuqishëm" Trumpit (VIDEO)
Holanda, Belgjika dhe Kroacia i kanë dërguar Presidentit të SHBA-ve Donald Trump një video-mesazh ku flitet për vendet e tyre.

Këtë praktikë e ka ndjekur edhe Maqedonia, e cila në një video ku prezantohet shteti maqedonas, i thotë presidentit të SHBA-ve se pas saj vjen Maqedonia.

video tregohet se si ka lindur Maqedonia, historia, politika, etj, si dhe thuhet se "Aleksandri e bëri Maqedoninë të madhe, shumë të madhe" duke aluduar në sloganin e Trump "Make America great again!". /albeu.com/
Shtuar më 07/02/2017, ora 14:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori