Maqedonia do përfshihet nga cikloni "Simeon"
Pëlqej
Një stuhi pritet ta godasë sot pasdite Maqedoninë.

Kjo stuhi ka marrë emrin "Simeon".

Meteorologët kanë parashikuar se cikloni do të sjellë vranësira, reshje shiu, vërshime, deri edhe breshër, transmeton Koha.mk.

Era e fortë do të fryjë nga veri-perëndimi dhe do të "lëshohet" më tej drejt Alpeve.

Cikloni pritet të shoqërohet dhe me vetëtima e bubullima. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 14:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori