MAQEDONI/ Sonte në mesnatë shtrenjtohen çmimet naftës dhe benzinës
Benzina nga sonte në mesnatë shtrenjtohet për një denarë, ndërsa dizeli shtrenjtohet për një denar e gjysmë.

Çmimi i ri me pakicë e benzinës EUROSUPER BS 95 nga sonte në mesnatë do të jetë 60,5 denarë, ndërsa EUROSUPER BS 98 – 62,5 denarë për litër.

Çmimet e dizelit EURODIZEL dhe vajit ekstra të lehtë për amvisëri, rriten për një denar e gjysmë dhe kështu, çmimi i naftës do të jetë 53 denarë.
Shtuar më 30/11/2020, ora 14:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori