E FUNDIT/ Sërish lëkundje tërmeti në Durrës
Maqedoni, shtyhet rishikimi i raportit të PSP-së
Kryetari i Komisionit për politike dhe sistem politik në marrëdhëniet në mes bashkësive , Alekasandar Kiracovski ka bërë me dije për gazetarët se rishikimi i raportit të PSP-së do të mbahet ditën e premte ose gjatë javës së ardhshme dhe se me këtë i’u jep më shumë hapësirë të gjithë deputetëve që ta rishikojnë raportin i cili tani ka arritur në versionin elektronik.

Në seancën sotme duhej kryer rishikimi i raportit vjetor të Avokatit të Popullit në Agjencisë për Administrata dhe Drejtorisë për mbrojtjen e të dhënave personale. /albeu.com/
Shtuar më 25/04/2018, ora 16:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori