MAQEDONI/ Parashikimi i motit
Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira.

Në mëngjes moti do të jetë i ftohtë, ndërsa nëpër luginat e vendit do të ketë mjegulla.

Do të fryjë një erë e lehtë nga drejtimi veriperëndimor.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -7 deri në 2 gradë Celsius, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 8 deri në 15 gradë Celsius.


Shtuar më 23/11/2020, ora 09:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori