Maqedoni: 45 të infektuar 7 të vdekur në 24 orët e fundit
Në 24 orët e fundit janë kryer 552 teste për COVID-19 dhe prej tyre 45 kanë rezultuar pozitivë, ose thënë ndryshe 8 për qind e tyre.

Po ashtu kanë ndërruar jetë edhe 7 pacientë me COVID-19. Ndërsa janë shëruar 86 persona.

Shtuar më 21/09/2020, ora 16:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori