Maqedonasi vret të dashurën dhe e bën tatuazh në fytyrë
Maqedonasi S.R.(28) nga Melbourne i Australisë, është i akuzuar për vrasjen e dashurës së tij, 16-vjeçare, Medison Tiljard.

Ristovski, nën ndikimin e alkoolit dhe amfetaminës, më 4 korrik 2014 shkaktoi një aksident trafiku ku humbi të dashurën e tij, kurse ai kaloi pa ndonjë lëndim.

Ai në fillim të gjyqit tha se ka bërë tatuazh në tërë fytyrën, “për të mos harruar” dhimbjen që i shkaktoi.

Në ditën fatkeqësisë, Ristovski pas kthimit të ahengut, vajzës së tij i ka thënë: "Do të fus në varr deri në fund të natës".

Ai, poashtu, miqve të tij përpara se të delë nga ahengu u ka thënë: "të gjithve do t’u fus në varr", transmeton "Telegraf". /albeu.com/
Shtuar më 22/07/2016, ora 14:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori