Maqedonasit largohen për vende më të freskëta, ja kush i ndalon
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Vendalimet kufitare të Maqedonisë sot kanë parë kolona të gjata automjetesh.

Duket sikur vapa i ka bërë drejtuesit e automjeteve nervozë dhe të dëshpëruar për pritjen e gajtë në pikat e kalimit.

Më shumë pritje ka në kufirin me Greqinë, dhe kjo për shkak të mosnjohjesdokumenteveidentitetit nga Greqia, gjë e cila shkaktonte rradhë të gjata pritjeje dhe mllef tek qytetarët të cilët duhej të plotësonin formulare shtesë. /albeu.com/

Shtuar më 01/08/2016, ora 11:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}