Maqedonasit largohen për vende më të freskëta, ja kush i ndalon
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Vendalimet kufitare të Maqedonisë sot kanë parë kolona të gjata automjetesh.

Duket sikur vapa i ka bërë drejtuesit e automjeteve nervozë dhe të dëshpëruar për pritjen e gajtë në pikat e kalimit.

Më shumë pritje ka në kufirin me Greqinë, dhe kjo për shkak të mosnjohjesdokumenteveidentitetit nga Greqia, gjë e cila shkaktonte rradhë të gjata pritjeje dhe mllef tek qytetarët të cilët duhej të plotësonin formulare shtesë. /albeu.com/

Shtuar më 01/08/2016, ora 11:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.