Makina rrokulliset dhe përfundon në restorant (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një makinë mbrëmë në Tetovë është rrokullisur dhe ka përfunduar në restorantin "Rapsodi".

Ngjarja ka ndodhurfshatin Odër.

Shoferi ka marrë lëndime të shumta në pjesë të ndryshme të trupit dhe me urgjencë është dërguar për në Spitalin e Shkupit. /albeu.com/
Shtuar më 25/08/2014, ora 10:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori