Makina godet një 11-vjeçar në Tetovë
Dje rreth mesditës në rrugën rajonale Ratae –Zhelinë në fshatin Shemshovë të Tetovës, makina “Fiat Punto” me targa të Tetovës, e vizatur nga S.M. (48) nga Shkupi, e ka goditur një fëmijë 11-vjeçar">11-vjeçar nga Shemshova, i cili ka qenë duke drejtuar një biçikletë.

Fëmija i lënduar është dërguar në spitalin e Tetovës.

Policia njofton se është bërë ekspertizë në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e plotë të rastit.
Shtuar më 25/03/2019, ora 12:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori