Lutja e fundit e të riut shqiptar që vdiq në aksidentin e tmerrshëm (FOTO LAJM)

Të mërkurën e javës së kaluar 15 persona humbën jetën si pasojë e një aksidenti tragjik në autostradën Shkup-Tetovë.

E ndër personat që ndërroi jetë atë ditë është edhe i riu, Rametulla Abdurrahimi.

Në rrjetet sociale së fundi është publikuar një fotografi ku Rametullahi kishte falur Namazin e fundit të pas drekës (ikindi) në vendin e punës, para se të ndërronte jetë.

Rametulla Abdurrahimi ishte djali i vetëm i kësaj familje, ndërsa la dy djem dhe një vajzë 8 vjeçare.
Shtuar më 18/02/2019, ora 10:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori