Lulzim Basha uron Menduh Thaçin
Kryetari i Partisë Demokratike të Shqipërisë dhe njëkohësisht i pari i Tiranës, Lulzim Basha ka uruar përmes telefonit Menduh Thaçin, për rizgjedhjen në krye të PDSH-së.

Basha i uroi suksese Thaçit dhe e ftoi për një vizitë në Tiranë.

Menduh Thaçi e falenmderoi Lulzim Bashën për urimin dhe theksoi se bashkëpunimi PD-PDSH do të jetë i garantuar. /albeu.com/

Shtuar më 13/10/2014, ora 15:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori