Lubço Georgievski ka një porosi
Kryetari i VMRO-Popullore dhe ish-themeluesi i VMRO-DPMNE, Lubço Georgievski ka dalur me një porosi lidhur me festën e pashkëve.

Ai përmes një mesazhi ka uruar besimtarët por tha se shfrytëzon rastin që në këtë festë të drejtojë porosi për paqe dhe unitet, por edhe respektim të ndërsjellë.

Përmes unitetit tonë të tentojmë të kontribuojmë për të ardhmen prosperuese të Maqedonisë”, ka shkruar ish-kryeministri Georgievski.


Shtuar më 09/04/2018, ora 11:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori