LSDM-ja zbulon bombën e rradhës
LSDM-ja pritet që sot të publikojë "bombën e 23", e cila do të tregojë për mënyrën e udhëheqjes së qeverisë dhe mënyrën e konfrontimit të saj me komunën Qendër të cilën VMRO-DPMNE e humbi pas 10 viteve të qeverisjes.

Sipas burimeve të A1on duke iu referuar LSDM-së, në bisedat e përgjuara dëgjohet se si Nikolla Gruevski bisedon për të sulmuar fizikisht Andrej Zhernovskin. /albeu.com/
Shtuar më 19/04/2015, ora 11:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori