LSDM fiton në Haraçinë, Milkije Halimi merr 58.92% të votave
Sipas të dhënave të siguruara nga Albeu.com në Komunën e Haraçinës ka përfunduar numërimi i votave dhe Milikije Halimi e LSDM ka fituar me 58.92% të votave, në vend të dytë me 19.69% të votave është rënditur Isuf Bislimi i BDI, ndërsa në vend të tretë Isen Ramadani i ASH me 16.16% të votave.

Ali Ismaili i Lëvizjes BESA ka mundur të marrë vetëm 5.23%. /albeu.com/

Shtuar më 16/10/2017, ora 10:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori