LIVE/ Ndiqni bombën e 27 të Zaevit (VIDEO)
Publikohet bomba e 27 ku lideri i Zoran Zaev, do të shpalosë materialet për të cilat thotë se dëshmojnë kriminalitetin, veprimet kundër ligjore dhe kundër kushtetuesepushtetit të udhëhequr nga kryeministri, Nikolla Gruevski. /albeu.com/
Shtuar më 28/04/2015, ora 14:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori