Ligji i gjuhëve, Zaev: Na lejoni të punojmë
Pëlqej
Kryeministri Zoran Zaev në dalje prej Kuvendit nuk u prononcua në lidhje me votimin e Ligjit për gjuhët.

Ai tha se do të ketë deklarata dhe se duhet lejuar ata që të bëjnë punën e tyre.

"Tërë kohën kemi qenë transparent. Na lejoni të punojmë", tha kryeministri Zoran Zaev.
Shtuar më 14/03/2018, ora 15:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori