Ligji i gjuhëve shtyhet për në fund të seancës
Ka zgjatur më shumë se një orë ndërprerja e seancës në Kuvend pas tensionit të krijuar më herët mes opozitës dhe kryetarit të Kuvendit.

Por pas këtij pushimi ka pasur edhe ndryshime të renditditës ku është vendosur që në fillim të votohen pikat e tjera të renditditës, ndërsa më pas do të jepet përsëri gjysmë ore pushim për koordinatoret e grupeve parlamentare që të takohen para se të kalohet ne pikën e ligjit të gjuhëve. /albeu.com/
Shtuar më 14/03/2018, ora 16:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori