Liderët shqiptarë në marshin e Parisit
Krahas personaliteteve politike botërore, në Paris sot do të marshojnë edhe liderët politikë shqiptarë.

Në kryeqytetin francez në marshim do të jetë i pranishëm Edi Rama, Atifete Jahjaga dhe Hashim Thaçi.

Në këtë marshim pritet të jenë të pranishëm Angela Merkel, Daviod Cameron, Sergei Lavrov dhe liderë të tjerë politikë të Evropës dhe botës./albeu.com/

Shtuar më 11/01/2015, ora 09:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori