E FUNDIT/ Aksident i frikshëm në Gramsh: 2 të vdekur e 8 të plagosur
Lëvizja BESA publikon sot programin elektoral
Nga Lëvizja BESA thonë se programi zgjedhor do të publikohet të martën, ndërsa ai do të ndahet në pesë pika kryesore: çlirimi i komunave nga partia, arsimi dhe kultura, zhvillimi ekonomik i komunave, kujdesi për mesin dhe publikun, dhe investime në sport dhe turizëm lokal.

Sa i përket arsimit dhe kulturës, BESA premton të rrisë cilësinë në mësimdhënie, të ndalojë mësimin në dy ndërrime dhe ndaljen e menjëhershme të nepotizmit gjatë punësimit nëpër shkolla. /albeu.com/

Shtuar më 26/09/2017, ora 13:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori