Laget këngëtarja maqedonase, nominon Gruevskin
Këngëtarja maqedonase, Sarah Mejs është lagur me një kovë me ujë të ftohtë, duke ndjekur kështu trendin e ri që është përhapur kudo në botë.

"Unë nominoj kryeministrin Nikolla Gruevskin, Tony Mihajlkovskin dhe Darko Pançev”, tha këngëtarja maqedonase Sarah.

Pritet të shihet nëse brenda 24 orëve, Gruevski do të laget me kovë me ujë të ftohtë apo jo. /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2014, ora 14:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori