Labënishta: Prononcohem pas zyrtarizimit të kandidaturës
Pëlqej
Arben Labënishta
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Pas njoftimeve në media se deputeti nga Sturga Arben Labënishta do të jetë kandidati i BDI-së për Strugën, kanë filluar edhe debatet mes përkrahësve të Labënishtës dhe Merkos.

Ndërkohë, deputeti Arben Labënishta në një prononcim për portalin lokal "Strugalajm" ka deklaruar se është i njoftuar me vendimine Kryesisë së BDI-së, por se ai do të pronocohet vetëm pasi i njëjti të zyrtarizohet.

Ndërkohë, Portali Albeu ka konfirmuar edhe njëherë kandidaturën e Arben Labënishtit si përfundimtare. /albeu.com/
Shtuar më 05/01/2013, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.