Ky është trupi i pajetë i Mirsad Ndrecajt apo Xhafer Zymberit? (FOTO +18)
Portali Burevesnik.org ka publikuar një foto sipas të cilit në të është trupi i pajetë i Mirsad Ndrecaj, i njohur Komandant NATO dhe që humbi jetën gjatë konfliktit të armatosur në Kumanovë në datat 9 dhe 10 maj.

Sipas portalit në fjalë, fotoja është bërë nga pjesëtarë të shërbimeve sekrete maqedonase dhe i është dërguar drejtorit të DSK-së për ti treguar se Ndrecaj është vrarë dhe ai mund të rrijë i qetë.

Por sipas fotove të personave të përfshirë në këtë konflikt dhe që humbën jetën, viktima në foto me shumë mundësi është i Xhafer Zymberit. /albeu.com/
Shtuar më 25/07/2015, ora 14:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori