Ky është kandidati i PDSH-së për komunën e Bogovinës
Kuvendi i degës së PDSH-së ka zgjedhur avokatin Elvir Iseni si kandidat për kryetar të komunës së Bogovinës.

Punimet e kuvendit i ndoqi Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi si dhe struktura partiake e degës. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2017, ora 22:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori