ASH zyrtarizon Aliun në garën për komunën e Zhelinës
Sonte ëshët vendosur zyrtarisht nga kuvendi i degësZhelinës së ASH-së që Reshat Aliu të jetë kandidat për kryetar komune të Zhelinës.

“Të nderuar qytetarë, simpantizant dhe aktivistë të Aleanca për Shqiptaret dega Zhelinë, ju njoftoj që kuvendi i degës së ASH Zhelinë në mbledhjen e mbajtur sonte ora 18:00 në mënyrë unanime zgjodhi për kandidatin për kryetar komune dr.Reshat Aliu, dhe listën për këshilltar komunal” thuhet në komunikatën e ASH-së, njofton TetovaSot.

Nga radhët e BDI-së do të kandidojë Fatmir Izairi, nga BESA dhe PDSH ende nuk ka kandidatë zyrtarë. /albeu.com/

Shtuar më 03/09/2017, ora 21:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori