Kuvend, opozita ia merr kėngės (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Update - Opozita nė Maqedoni ka bllokuar punėn e komisionit pėr drejtėsi nė Kuvendin e Maqedonisė, pasi sipas Igor Ivanovskit kjo qeveri s’ka tė ndalur nga hajdutllėku.

"Puna e kėtij komisioni ėshtė pa asnjė vlerė dhe nuk do tė vazhdojė me punė", tha Ivanovski.

Opozita brohoriste hajdutė, vjedhės duke adresuar drejt qeverisė sė kryeministrit Gruevski.

Nė komision gjithashtu opozita ka kėnduar kėngėn "Populli maqedonas", njofton "Zhurnal". /albeu.com/
Shtuar më 22/12/2012, ora 17:24
naser
e Dielë 23 Dhjetor 2012, Ora 22:03
keshtu duhet qeveritaret adminsitratoret shqipètar tè bèjn tè lipin pèr ne shqipètaret e tani te kemi buxhet te kemi te drejta ti kemi te gjithat e jo ta mbllin gojen dhe tè shofin vetem para vetes e jo me larg idiotat se ska faj shkau por ata qè kan marr vendin dhe mashtrohen me nje cop mish dhe slipin pèr popullin mesohuni se si duhet
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.