Kuvend, opozita ia merr këngës (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Update - Opozita në Maqedoni ka bllokuar punën e komisionit për drejtësi në Kuvendin e Maqedonisë, pasi sipas Igor Ivanovskit kjo qeveri s’ka të ndalur nga hajdutllëku.

"Puna e këtij komisioni është pa asnjë vlerë dhe nuk do të vazhdojë me punë", tha Ivanovski.

Opozita brohoriste hajdutë, vjedhës duke adresuar drejt qeverisë së kryeministrit Gruevski.

Në komision gjithashtu opozita ka kënduar këngën "Populli maqedonas", njofton "Zhurnal". /albeu.com/
Shtuar më 22/12/2012, ora 17:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së