Kuvend, deputetët interprelancë me ministrat
Kuvendi i Republikës së Maqedonisë sot do ta mbajë seancën e 41-të, në të cilën do të parashtrohen pyetjet e deputetëve, si zakonisht çdo të enjte të fundit të muajit.

Është caktuar edhe vazhdimi i 16-të i seancës së Komisionit kuvendor për punë dhe politikë sociale.

rend dite është Projekt-ligji për të drejtat e posaçme të ish pjesëtarëve të Forcave të Sigurisë të Republikës së Maqedonisë dhe anëtarëve të familjeve të tyre në leximin e parë, i shtruar nga deputetët e shumicës në pushtet. /albeu.com/
Shtuar më 27/09/2012, ora 10:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori