E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
Kush udhëton sot për Gostivar duhet ta dijë këtë njoftim
Për shkak të aktiviteteve ndërtimore në pikëpagesën në Tetovë, rruga Gostivar-Tetovë sot do të ketë ndryshimregjimitkomunikacionit.

Ndryshimregjimitkomunikacionit ka edhe në udhëkryqin Katllanovë në rrugën magjistrale A1, pjesa Petrovec-Katllanovë. Intensiteti i komunikacionit jashtë mjediseve urbane është mesatar.

kalimet kufitare Bogorodicë dhe Tabanoc pritet deri 30 minuta për hyrje dhe dalje nga shteti, ndërsa në kalimet tjera kufitare nuk ka pritje të gjata.
Shtuar më 21/08/2019, ora 07:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori