Kush ia paguan parate e pushimeve Gruevskit?
Partia opozitare, LSDM ka reguar pas publikimit të disa fotove të Nikola Gruevskit.

“VMRO-DPMNE-ja dëshiron tu ik përgjigjeve për pushimin luksoz te Nikolla Gruevski dhe manipulon nëpër mediat pro qeveritare”, thuhet në reagimin e LSDM-së.

Partia social-demokrate pyet se ku i gjeti paratë Gruevski për pushime në Bodrum të Turqisë, duke aluduar se kryeministri i bën pushimet me paratë e qytetarëve.

LSDM-ja ka sqaruar se në dallim nga Gruevski, Zoran Zaevi i kalon pushimet e tij në Greqi me llogarinë e tij bankare. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2014, ora 15:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori