Kur shiu bie edhe në urban (VIDEO)
Pëlqej
Qytetarët vazhdojnë të publikojnë fotografi të ndryshme në rrjetet sociale, të qytetarëve që hasin në vështirësi për shkak të reshjeve të shiut që kapluan edhe sot Shkupin.

Shi binte edhe në autobusët urban kështu që pasagjerët u detyruan t’i hapin ombrellat e tyre dhe të mbrohen nga shiu.

Shtuar më 14/06/2018, ora 20:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori