Kundra-protestuesit: Zaevi tradhëtar, poshtë SHBA-ja (VIDEO)
Ndërsa ka shumë qytetarë që po protestojnë kundër Ivanovit për vendimin e tij për falje të krimeve të politikanëve, nga ana tjetër ka edhe kundër-protestues të VMRO-DPMNE që po protestojnë përpara selisë të LSDM-së.

Ata brohorisin në zë se Zaev është tradhëtar dhe se po e destabilizon Maqedoninë, teksa thonë edhe se "askush nuk e rrëzon dot Nikollën".

Kundër-protestuesit akuzojnë SHBA-në për ushtrim të terrorit në Maqedoni. /Albeu.com/
Shtuar më 15/04/2016, ora 21:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori