Kumanovari i dyshuar për vrasje arrestohet pas 11 vitesh në arrati
Pas 11 viteve në arrati, është arrestuar një i dyshuar për vrasje në Kumanovë.

B.D, 40-vjeç nga Kumanova, është arrestuar sot nga forcat policore, pasi ata kishin marrë informacion paraprak se ku ndodhej kumanovari, shkruan INA.

I ndaluari së bashku me dy kumanovarë te tjerë, më 26 mars 2003, e kishin vrarë Erdona J. (24) nga Shkupi.

B.D ishte dënuar në mungesë dhe ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar. /albeu.com/
Shtuar më 03/10/2014, ora 14:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori