Kthehet moti me shi dhe erë të fortë
Moti gjatë ditës së sotme pritet të jetë i vrenjtur, me reshje shiu dhe me erë të përforcuar.

Edhe temperaturat gjithashtu pritet të jenë të ulëta, nga 8 gradë celcius më e ulëta në 21 gradë më e larta.

Edhe në Shkup moti do të jetë i ngjashëm. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2014, ora 09:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori