KSHZ sot vendos për buxhetin e zgjedhjeve presidenciale
Komsioni Shtetëror Zgjedhor sot do të mbajë një seancë në të cilën do të shqyrtojë Propozim vendimin për konfirmimin e shpenzimeve për aktivitetet zgjedhorezgjedhjeve të ardhshme presidenciale që do të mbahen në Maqedoni me datën 13 prill 2014.

Në seancën e sotme pritet të debatohet edhe për verifikimin e Listës zgjedhore për shtetasit që janë me punë të përkohshme jashtë Maqedonisë. Publikish u është bërë thirrje tq gjithë gjytetarëve të cilët janë brenda dhe jashtë Maqedonisë të paraqitjen për votim në zgjedhjet presidenciale. /albeu.com/
Shtuar më 05/02/2014, ora 11:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori