Kryetari i ri i Kumanovës: Gjëra të mira po vijnë...
Kryetari i ri i komunës së Kumanovës, Maksim Dimitrievski në llogarinë e tij në Facebook ka shkruar një post ku ka theksuar se gjëra të mira po vijnë për Kumanovën.

Edhe pse tashmë ka fituar zgjedhjet qysh në raundin e parë, dhe ka siguruar një mandat 4 vjeçar, ai ka vazhduar me premtime duke premtuar se do të punojë dhe se gjëra të mira po vijnë për Kumanovën.
Gjëra të mira po vijnë në Kumanovë.

"Ju falënderoj të gjithëve, do qytetar që dha votën për Kumanovën.

Falënderim deri te secili që besoi dhe beson në tregimin tonë të bukur të cilën do ta shkruajmë të gjithë së bashku. Vota juaj është detyrimi ynë për një qytet më të mirë"- shkruan në profilin e tij në Fejsbuk, Maksim Dimitrievski. /albeu.com/
Shtuar më 16/10/2017, ora 22:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori