Kryetari i BDI-së Ahmeti nesër do të takohet me Zikovin e Buçkovskin
Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, pritet të realizoj nesër në Tetovë një takim me kryetarin e Aleancës për Maqedoni Pozitive, Lupço Zikov si dhe ish kryeministrin e Maqedonisë, Vlado Buçkovski.

Të dy këta emra vinë nga partia Aleanca për Maqedoni pozitive.

Takimi parashikohet të zhvillohet nesër, në orën 12:30 në selinë e BDI-së në Tetovë. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2014, ora 17:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori